Mehmet Sepil Kulüpler Birliği Başkanlığı’ndan istifa etti

Mehmet Sepil Kulüpler Birliği Başkanlığı’ndan istifa etti

Üstün Lig gruplarından Göztepe’nin lideri Mehmet Sepil, 5 Kasım 2019’dan bu yana yürüttüğü Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı vazifesini bıraktı.

Sepil, 2019’dan sonra 12 Ağustos 2020’de tekrar lider seçilmişti.

Sepil, istifa metninde şu tabirleri kullandı: “5 Kasım 2019’da devraldığım ve 12 Ağustos 2020’de tekrar seçildiğim başkanlık misyonunu, 16 Aralık 2020 tarihinde devretmek istediğimi ve başkanlık makamının boş bırakılmaması için 23 Aralık 2020’de yeni bir lider adayının seçilmesini önermiştim. Lakin ortadan geçen vakit içinde ne yazık ki bu süreç tamamlanamamış, bir sonuç elde edilememiştir. Mevcut kaidelerde misyonuma daha fazla devam edemeyeceğimden 5 Ocak 2020 tarihi itibariyle Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlık vazifemden istifamı arz ederim.” (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell shell indir cialis fiyat viagra sipariş vigrande kamagra jel viagra fiyat hacklink cialis fiyat lidyabet slotbar